INFORMĀCIJA PAR NOMETNĒM


https://theessayclub.com proposal paper ideas

Sveicināti!

Drīz atkal klāt būs saulainā vasara un , lai Jums vasara būtu krāšņāka un piedzīvojumiem bagāta, gaidīsim mūsu organizētajās nometnēs!

2019. gadā nometnes viesu namā “Kalbakas”— BŪS!!!

 Aizraujoši notikumi, satraucoši piedzīvojumi, nezināmā meklējumi un jauni atklājumi! Atpūtas nometnes ir paredzētas gan zēniem, gan meitenēm, kam patīk izzināt un apgūt jaunas radošas un ikdienā vērtīgas lietas. 

Kā katru gadu nometnēs būs pozitīvas un jautras aktivitātes, filmu nakts, talantu šovs, pārgājiens, došanās ekspedīcijā ar nakšņošanu teltīs, nakts trasīte, tradicionālā pankūku ballīte, piena “malšana” un sviesta kulšana un vēl un vēl un……

Sīkāku informāciju dosim vēlāk, bet pašlaik ir zināmi nometņu datumi! 

1.14.jūlijs -19. jūlijs“Bagātību zeme-1”7-13 gadi
2.22. jūlijs-27. jūlijs“Piedzīvojums laukos”6-9 gadi
3.29. jūlijs-3. augusts“Bagātību zeme-2”13-15 gadi

Jūs mīļi gaidīs Kalbaku nometņu vadītāju komanda  , kā arī trusenīte Bella ar savu trusēnu saimi, kaziņas, ponijs un suņi Dio un Kūpers.

Maksa-195,- EUR /nometne 6 dienas

Atlaides (kas summējas)

Agrā rezervācija, piesakoties līdz 20.04.2018. – EUR 10

Piesakoties kopā ar brāli vai māsu  EUR 10

Samaksa iespējama skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu uz līgumā norādīto bankas kontu.  Mēs piedāvājam ļoti izdevīgus apmaksas noteikumus — iespēju maksāt pa daļām,  BEZ JEBKĀDIEM PROCENTIEM. Uzreiz pēc līguma noslēgšanas jāveic pirmā iemaksa 20, -EUR. Pārējā summa jāsamaksā līdz nometnes norises pirmajai dienai, pēc Jūsu izveidota grafika. Pirmā iemaksa netiek atgriezta, ja bērns neobjektīvu iemeslu dēļ neierodas nometnē. 

Kā pieteikties nometnei?

e-pastā kalbakas@kalbakas.lv, norādot nometni, bērna vārdu, uzvārdu vai

 zvanot 29257467- Līga Auga (nometnes vadītāja)

(Pēc pieteikšanas nometnei, sazināsimies un izsūtīšu dokumentu mapīti!)